Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кривонос не хоче міняти посаду в РНБО на Генштаб або Міноборони

Полковник вважає, що на теперішній роботі може принести більше користі.

У разі надходження пропозицій щодо очолення Міністерства оборони України чи Генерального штабу ЗСУ вони будуть відкинуті. Таку відповідь дав полковник Сергій Кривонос на запитання про готовність змінити посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України, передає 5 канал.

Кривонос запевнив, що не погодиться на пропозицію стати на чолі міністерства або генштабу, і причина цього полягає в не особі президента, котрий може зробити таку пропозицію. "Я воїн, і я погодився на пропозицію чинного президента через те, що крім приведення в порядок підприємств українського оборонного комплексу, є ще питання розвитку територіальної оборони, військово-патріотичного виховання, якими я займаюся. Вони більш важливі, ніж просто робота в Міністерстві оборони або в Генштабі", - пояснив представник РНБО.

Як повідомлялося, 9 квітня цього року Кривонос отримав іще одну посаду – його призначено головою міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

ВідеоКривонос став новим заступником секретаря РНБО після скандалу з Гладковським

Заміна фігуранта корупційного скандалу. Заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони Президент Петро Порошенко призначив полковника Сергія Кривоноса. Він - колишній кандидат у президенти, минулого тижня зняв свою кандидатуру і підтримав чинного главу держави.

Кривонос став новим заступником секретаря РНБО після скандалу з Гладковським

Залиште свій коментар

Вибір редакції