"Крок до безвізу". Зеленський пообіцяв спрощення візового режиму з Канадою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент анонсував низку заходів для спрощення режиму.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна та Канада розпочинають роботу над спрощенням візового режиму.

Про це він розповів 2 липня на брифінгу після зустрічі з прем'єром Канади Джастіном Трюдо.

Зеленский говорив про спрощення перетину кордону насамперед для молоді.

"Сьогодні отримати канадську візу так само складно, як дістати квитки на матч НХЛ (Національна хокейна ліга). Я розумію побоювання канадської сторони у питанні спрощення отримання візи, але, думаю, ми знайдемо правильне рішення і зможемо гарантувати повернення нашої молоді додому, тому що ми, в першу чергу, в цьому дуже зацікавлені", - сказав він.

Щодо самих домовленостей, то президент розповів про два пункти, які потрібно виконати для спрощення візового режиму.

"Перше - це угода про молодіжних обмінах, що дозволить українцям і канадцям приїжджати за спрощеною процедурою строком до одного року на навчання та роботу. Друге - ми сьогодні отримали пропозицію приєднатися до програми Trusted Traveller, яка буде означати спрощену процедуру приїзду українців в Канаду. Ми на це дивимося, як на ще один крок до безвізового режиму з Канадою", - додав Зеленський.

Нагадаємо, 2 липня Зеленський прибув до Канади. Тут в нього були заплановані зустрічі з прем‘єр-міністром Канади Джастіном Трюдо та спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером.

Окрім цього, запланована зустріч з єврокомісаром Ельжабетою Беньковською, керівництвом Світового конгресу українців та Конгресу українців Канади. Президент візьме участь у церемонії вшанування пам’яті жертв Голодомору, а також інших заходах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції