Круглий стіл єдності: ПР вимагає припинення АТО, а влада не хоче діалогу в умовах збройного шантажу

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Круглий стіл єдності: ПР вимагає припинення АТО, а влада не хоче діалогу в умовах збройного шантажу

Регіонали вимагають припинення АТО

Політики та церковні діячи намагалися знайти шлях до об'єднання країни.

У Верховній Раді відбувся загальноукраїнський круглий стіл національної єдності на виконання "дорожньої карти" виходу з кризи, запропонованої Україні ОБСЄ, йдеться у сюжеті ТСН. 19:30.

За одним столом політичні суперники, колишні президенти і духовні отці. Мета єдина - знайти шлях об'єднати країну. Очільники  держави кажуть: Київ готовий дослухатись до всіх, проте не хоче діалогу в умовах збройного шантажу.

Представники Партії регіонів продовжують повторювати: це Київ має припинити антитерористичну операцію. Адже тих, хто на Сході взявся за зброю, підтримує частина населення.

Партія регіонів вимагає припинити антитерористичну операцію

Партія регіонів вимагає припинити антитерористичну операцію

Представники влади на це кажуть: є й інший Схід. Залякані розгулом криміналітету люди просять владу про захист.

"Не можна робити вигляд, що події на Сході спричинені виключно внутрішніми проблемами в Україні. На Сході діє агресор і цей агресор – Росія", - прямо заявив предстоятель української православної церкви Філарет. І якщо Україну силою примушують до далогу з агресором, то такий діалог не потрібний, сказав патріарх.

Патріарх Філарет також підняв тему міжнародних гарантій цілісності України. Його підтримала Юлія Тимошенко. За її словами, відповідальність за війну в Україні несе персонально Володимир Путін, тому наївно думати, що Україна врятує себе сама.

Мешканці Донбасу у переважній більшості за єдину Україну, але київську владу справді не люблять, поділився спостереженням керівник Донецької обладміністрації Сергій Тарута. Людей обробляє російська пропаганда і вони заплутались настільки, що голосують самі не розуміючи за що.

Керівник Донеччини вважає, що парламент дарма відмовився від ідеї референдуму про децентралізацію влади і статус російської мови.

Як вже раніше повідомлялося, круглий стіл національної єдності можуть провести на Донбасі, якщо будуть гарантії безпеки.

Наступна публікація