Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кучма і його сім'я завжди впливали на Януковича - Кузьмін

Колишній заступник генпрокурора запевняє, що Кучма продовжує впливати на події в Україні.

Екс-перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, який зараз знаходиться в міжнародному розшуку, говорить, що колишній президент України Леонід Кучма і його "сім'я" мають настільки великий вплив в Україні і в світі, що мало хто в країні здатний з ними змагатися.

Про це він заявив в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Кучма - дуже впливова людина. Він та його родина мають колосальні фінансові та медійні ресурси, серйозні міжнародні зв'язки. Його зять Пінчук фінансує закордонні фонди, інститути та проекти, має величезний вплив на українських політиків першого ешелону влади", - сказав Ренат Кузьмін по скайпу.

"Саме ця сім'я завжди впливала на президента Януковича. Багато українських опозиціонерів добре знають роль Кучми та його зятя в їхніх долях. Ця сім'я і зараз намагається впливати на всі найважливіші події в Україні", - запевняє колишній заступник генпрокурора.

Кузьмін заявляє, що Кучму не викликали і не викликають до суду у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе саме через те, що він дуже впливова людина в країні, і зараз в Україні мало політиків, які не дозволяють йому і цій сім'ї тиснути на себе.

"Сподіваюся, що і президент Порошенко, і прем'єр Яценюк, і його міністри зможуть протистояти цьому тиску", - підсумував Кузьмін.

Нагадаємо, справу Гонгадзе хочуть остаточно поховати, а судове засідання засекретити.

ВідеоВ Україні мало політиків, які можуть протистояти Кучмі – Кузьмін

Залиште свій коментар

Вибір редакції