Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кучма назвав передумови повернення підприємств з окупованого Донбасу

За його словами, РНБО має роздати доручення.

Голова української делегації у ТКГ Леонід Кучма вважає, що "механічно" повернути підприємства з ОРДЛ не вдасться, і цьому має передувати певна підготовка.

Про це він заявив під час брифінгу прессекретарки президента України Юлії Мендель.

Кучма заявив, що у деяких бізнесменів немає бажання повертати підприємства, адже вони доведені до поганого стану. На його думку, для початку треба провести аудит, зокрема і міжнародний. Також потрібно вирішити кадрові питання.

Аби це відбулось, Рада національної безпеки має провести засідання та роздати доручення, вважає Кучма. І вже після цього можна ухвалювати остаточне рішення.

Нагадаємо, 5 червня, після півторамісячної перерви в Мінську відбулися чергові переговори щодо ситуації на українському Донбасі.

Очільник української делегації в Тристоронній контактній групі, другий президент України Леонід Кучма запропонував прописати в угоді щодо режиму тиші на Донбасі пункт "не стріляти у відповідь" та зупинити економічну блокаду Донбасу.

Зазначимо, Кучма озвучив позицію президента України Володимира Зеленського. "На засіданні Тристоронньої контактної групи я висловив ті побажання, які почув від президента", - сказав він.

Політики різко розкритикували озвучені Кучмою ідеї на мінських перемовинах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції