Зеленський повернув Кучму до Тристоронньої контактної групи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

5 червня буде перша зустріч контактної групи.

Володимир Зеленський призначив другого президента України Леоніда Кучму представником президента в Тристоронній контактній групі в Мінську.

Про це стало відомо під час їхнього спільного брифінгу.

"У нас є спільна позиція – відновлення переговорів у Нормандському форматі та розблокування Мінського процесу", - заявив президент України Володимир Зеленський.

За його словами, вже 5 червня буде перша зустріч контактної групи, яку очолить Леонід Кучма.  За словами Зеленського, він хотів, аби ТГК очолила професійна людина, яку поважають в Україні і за кордоном.

"Я розумію, що для Леоніда Кучми це великий тягар, особливо для його сім'ї", - додав президент.

Він зазначив, що у групи вже є конкретні пропозиції, які будуть обговорені 5 червня. "Я хочу, щоб всі пропозиції були об'єднані зрозумілими термінами виконання", - додав Зеленський і наголосив, що в України немає багатьох років на припинення війни.

"Сьогодні є можливість працювати на благо виконання тих проблем, які сьогодні існують в Україні", - прокоментував своє призначення сам Кучма.

"У нас справді є нові пропозиції, конкретні рішення. Але ніхто територією, суверенітетом України торгувати не збирається", - запевнив у підсумку Зеленський.

Раніше 2 жовтня в Мінську відбулося засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі, яке мало стати останнім для екс-президента Кучми як голови української делегації. Кучма подякував учасникам переговорів, а також білоруській стороні, котра приймає та організовує процес. Після цього у переговорах Тристоронньої контактної групи українську сторону представляв радник Порошенка дипломат Руслан Демченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції