Кучма запропонував Кравчуку замінити його у Мінську

Політик поскаржився, що в нього після переговорів стрибає тиск.

Представник України в Тристоронній контактній групі, другий президент України Леонід Кучма заявив, що з радістю б передав свої повноваження в контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі першому президентові Леоніду Кравчуку.

"Я кілька разів пропонував нашому президенту замінити мене на Леоніда Макаровича (першого президента України Леоніда Кравчука – прим.ред.)", - розповів він, пише "Інтерфакс-Україна".

Своєю чергою Кравчук одразу відкинув таку можливість, зазначивши, що йому "там нема з ким говорити".

За словами Кучми, переговори в Мінську проходять важко.

"Потрібно вести переговори. Ви думаєте, що я з радістю туди їжджу? Я їду з одним тиском, а приїжджаю з іншим", - додав він.

Нагадаємо, 13 січня у Мінську відбулося перше цього року засідання Тристоронньої контактної групи, під час якого були досягнуті домовленості про повернення українських громадян з полону. За ініціативою України всі сторони прийшли до взаємної згоди найближчим часом звільнити 25 осіб з української сторони та 36 бойовиків. Передовсім мали звільняти поранених, важко хворих і жінок, проте обміну полоненими не сталося. Водночас Кучма звинуватив бойовиків у невиконанні домовленостей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: