Кулеба пояснив, навіщо Зеленський вітав Путіна із Новим роком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Віцепрем’єр назвав це "дипломатичним маневром".

Віцепрем’єр із європейської інтеграції Дмитро Кулеба назвав привітання президента Володимира Зеленського його російського візаві Володимира Путіна із Новим роком "дипломатичним маневром".

Про це він розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода".

"Я думаю, що якщо ми говоримо про те, що відбуваються перемовини для вирішення життєво важливих питань, таких як повернення українських полонених, таких як повернення українських кораблів, захоплених в Керчі... Було ж також дуже багато кроків зроблено для того, щоб рухатися в бік примирення... У бік врегулювання. До примирення дуже далеко ще. Але в бік врегулювання конфлікту на Донбасі, розв’язаного Росією. То акт привітання є дипломатичним маневром, який не потрібно перебільшувати", - пояснив Кулеба.

Він також зазначив, що не сумнівається у здібностях Зеленського на міжнародних перемовинах, зокрема і з Путіним, незважаючи на недосвідченість українського президента у політиці.

"Це людина, яка безперервно працює, яка безперервно напитується новою інформацією, аналізує те, що відбувається, а головне – він довіряє професійним дипломатам, професійним фахівцям з міжнародних відносин для розробки, вироблення пропозицій для нього. Я вважаю, що якщо президент повернув наших в’язнів, якщо ми бачимо відродження "нормандського процесу", якщо ми бачимо реальний прогрес в економіці, у тому числі і в наших міжнародних економічних стосунках, як би звинувачувати такого президента у непрофесіоналізмі було явним перекручуванням фактів", - підкреслив віцепрем’єр.

Нагадаємо, 31 грудня президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову із президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Політики привітали один одного з прийдешніми святами та проведеним обміном утримуваних осіб, що відбулося 29 грудня. Окрім цього вони відзначили укладання газового контракту.

Відео Одкровення Путіна і наміри Москви щодо України: очільник Кремля влаштував велику пресконференцію

Володимир Путін цього тижня влаштував 4-годинне шоу, яке він називає пресконференцією. І де-факто офіційно визнав, що Москва претендує на східні та південні території України. А ще постачає важке озброєння окупаційній владі Донбасу і виводити звідти свої танки не збирається. Про задуми очільника Кремля між рядками його висловлювань – дивіться далі.  

Одкровення Путіна і наміри Москви щодо України: очільник Кремля влаштував велику пресконференцію

Залиште свій коментар

Вибір редакції