Кулеба розповів, що Україна презентує НАТО нову Стратегію нацбезпеки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна готова збільшити свій внесок у проведення операцій під проводом НАТО. 

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба заявив представникам НАТО, що Україна презентує Північноатлантичному Альянсу проект нової Стратегії національної безпеки з метою отримання відповідних рекомендацій і пропозицій. Про це він заявив у штаб-квартирі Альянсу, передає Урядовий портал. 

Кулеба поінформував представників Альянсу про готовність України збільшити свій внесок у проведення операцій під проводом НАТО. 

Також він розповів про розробку проекту нової Стратегії національної безпеки України. Україна має намір презентувати цей документ союзникам з метою отримання відповідних рекомендацій і пропозицій.

Під час зустрічей сторони також домовились про продовження практики спільної військової підготовки включно зі стажуванням військовослужбовців ВМС Збройних Сил України на кораблях ВМС держав-членів НАТО.

"Президент Зеленський визначив, що реформа Збройних Сил України, і загалом оборонного сектору, має здійснюватися відповідно до найкращих світових стандартів. Тому сьогодні в НАТО ми говорили про дуже практичні речі: як Альянс може допомагати Україні стати сильнішою, та про те, як Україна може допомогти Альянсу. Євроатлантичний курс України залишається незмінним, і візит є одним з підтверджень цього", – розповів Кулеба.

Нагадаємо, раніше віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба розповів, що, поки українці не навчаться дотримуватися основних правил, глобальні перетворення не стануться.

Відео У дельті Дунаю українські та румунські військові проводять спільні навчання за стандартами НАТО

Врятувати людину за бортом, знайти умовні міни та провести догляд судна-порушника. В дельті Дунаю відбуваються спільні українсько-румунські навчання "Ріверан-2019". Військові моряки та прикордонники обох країн тренуються на катерах. Серед завдань - зберегти безпеку в акваторії Дунаю.  

У дельті Дунаю українські та румунські військові проводять спільні навчання за стандартами НАТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції