Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кулінарія та вітрильний спорт на європейських курортах: як українські депутати відпочиватимуть улітку

Найпопулярнішою країною серед опитаних депутатів виявилася Туреччина.

Народні обранці розповіли про свої плани на літній відпочинок, а також суми, котрі планують витратити на нього. Про географію курортів ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Іспанію обрала для себе і дітей Острікова. Там вона планує пробути кілька тижнів у серпні, для відпочинку вже забронювала квартиру. "Діти будуть ходити в спеціалізовану школу, а я буду розважати себе курсами іспанської кулінарії. Навчуся готувати паелью", - сподівається вона. Не відмовився б від Іспанії й Сотник, але чіткого вибору між цією країною та Італією ще не зробив. А от що точно хоче – це особливого стилю релаксу. "Є мода на органік-кантрі-відпочинок. Там немає зв’язку, живеш десь на фермі, і це є в багатьох країнах", - пояснив депутат.

ВідеоДепутати розповіли, куди їдуть відпочивати та скільки грошей витратять

416 тисяч гривень за 18 днів у турецькому готелі. Стільки заплатив народний депутат за свою відпустку. Між Сардинією, Іспанією та Арабськими Еміратами блукали журналісти ТСН та дізнавалися у нардепів приголомшливі ціни на їхній літній відпочинок.

Депутати розповіли, куди їдуть відпочивати та скільки грошей витратять

Шевченку дуже подобаються Італія, Франція та ОАЕ, але на відпочинок він вирушить до іншої країни. "Я раніше не був у Хорватії, тепер це у мене мета", - зізнався він. Бюджет цієї поїздки політик оцінює у 5-10 тисяч доларів. Не збирається заощаджувати і Кіссе, хоча маршрутів у нього небагато. "Болгарія, тільки Болгарія", - каже він. І пояснює, що має власно житло в цій країні, тому й відпочиває там і харчується стравами від дружини. Рибалка ж планує поїхати в тур Італією, бо крім Мілану і Риму ніде більше не був. "Днів десять", - сподівається він. Маршруту він собі ще не уявляє, як і видатків на це турне. "Подивимося, бо якщо поїхати в Сардинію, то це дуже великі гроші, чесна людина не може собі дозволити", - каже він.

Дубінін відпочинок планує інакше – у 5-зірковому готелі в Туреччині наприкінці серпня. Витратити на це він хоче до двох тисяч доларів. У тому ж напрямку хоче вирушити і Палатний. "Зараз обираємо готелі в Кемері. Ми кожного року їздимо", - каже він. І пояснює, що путівки обходяться десь у 4 тис. доларів. На вітрильні змагання в ту ж таки Туреччину збирається і Романюк, але видатки планує скромніші – до 2 тис. євро. Мушак їде з родиною і сумарно за всіх п’ятьох разом із тещею готовий сплатити 16 тисяч доларів – саме стільки йому обійдеться 18 днів на турецькому курорті.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції