"Курс молодого бійця треба було почати в 2014": Порошенко виступив зі вступним словом на дебатах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На НСК "Олімпійський" відбуваються дебати між двома кандидатами в президенти.

Президент Петро Порошенко наголосив, що на сьогодні президент України має будти мужнім і з великим міжнародним досвідом.

Про це він сказав під час вступного слова на дебатах на НСК "Олімпійський".

"Нарешті, ми змогли зібрати на дебати через довгих три тижні, поки ми чекали, поки спромогнеться команда мого опонента наважиться з'явитися перед українським народом. І дуже важливо, що ми маємо позицію, коли ховається пан Володимир від журналістів, коли ховається пан Володимир від опонента, а головне - ховається від українського народу. Право українського народу знати, а що саме збирається робити кандидат в президенти воюючої країни і збирається робити він, а не його члени штабу, а не його консультанти, а не його радники. І ми так і не дізнались, бо для українського народу в першу чергу надзвичайно важливо знайти майбутнє, а не обливати один одного брудом, знати, як перемагати ворога, а не розповсюджувати російські фейки.

У нас дуже ефективно працює пропаганда Росії як частина гібридної війни проти нашої держави. І сьогодні ми нарешті добилися і я вас вітаю з цим, українці, які зібралися на стадіоні, дивне місце для проведення дебатів. І ми стоїмо сьогодні перед зовнішніми викликами, викликами, які потребують від президента мужності і сили, виклики, які потребують від президента міжнародного досвіду, як кандиат в президенти збирається утримувати міжнародну коаліцію, яку ми крок за кроком будували ці п'ять років, як він збирається виконувати функції Верховного головнокомандуючого.

Ваша команда сказала, що ви вже почали курс молодого бійця, але варто було його почати чотири роки тому, в 2014, коли країна потребувала зусилля всіх волонтерів добровольців, а Володимир ховався від повісток, куди його викликали військомати. Це неприпустимо. Наголошую, якщо не маємо відповіді на ці запитання - це слабкий глава держави, який не зможе витримати удари Путіна. 

На сьогодні ми маємо прибирати всі ризики з українського майбутнього. Ми на сьогодні маємо лише дуже красиву обгортку, дорогу, яскраву, і в цій обгортці кожен може знайти для себе те, що хоче: хто зниження тарифів, хто зарплати вчителя по 4 тис долларів, хто підвищення пенсій, зто повернення в Росію, а хто може знайти і рух до Європи", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

15 квітня у штабі Порошенка повідомили, що між представниками НСК "Олімпійський" і штабами кандидатів досягнуто домовленості про оренду стадіону для проведення дебатів 19 квітня. Увечері того ж дня Зеленський записав нове відеозвернення, в якому розповів про старт розповсюдження квитків на дебати. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці:

Залиште свій коментар

Вибір редакції