Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кужель зробила собі тату, а Парасюк лише раз побився: депутати розповіли, чим їм запам'ятався 2018-й рік

За тиждень народні обранці вийдуть на роботу.

Уже наступного тижня народні обранці виходять на роботу під купол у новому 2019 році. А от чим запам'ятався їм рік вісімнадцятий? Кореспондент ТСН Дар'я Щаслива розпитувала можновладців.

Сергій Власенко з ВО "Батьківщина" заявив, що минулий рік "був собачий". "Люди не відчули того, що собака – це друг людини. Може, вона і друг, але друг конкретної людини, ім'я якої Петро Олексійович Порошенко", - сказав він.

А ось Володимир Парасюк думає не про президента, а про його охорону. Минулого року у нього була лише одна бійка – з керівником державної охорони Валерієм Гелетеєм.

Народні депутати Антон Кіссе та Олександр Дубінін згадують про своїх онуків, говорячи про події минулого року. А Олександра Кужель наприкінці 2018-го зважилася на татуювання – китайський ієрогліф "шастя" на лопатці. "Я закінчую рік тим, чого мені більше всього не достає", – сказала вона.

ВідеоПідсумки року: чим народним депутатам запам'ятався 2018

Вже наступного тижня народні обранці виходять на роботу під купол у новому 2019 році. А от чим запам'ятався їм 2018? Хто зробив нове тату, хто одружився, а хто з них бився більше за всіх – дивіться у сюжеті. 

Підсумки року: чим народним депутатам запам'ятався 2018

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції