Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Квіташвілі образився на "Опозиційний блок" і відмовився від претензій депутатів

У фракції міністра звинуватили в непрофесійності.  

У Верховній Раді під час години уряду депутат від "Опозиційного блоку" Ігор Шурма та міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі обмінялися звинуваченнями.

"Міністерство охорони здоров'я перетворилося сьогодні в міністерство торгівлі й міністерство попрошайки", - цитує депутата Українська правда.

"Реформи взагалі відсутні. Чому? По-перше, за цей рік 4 рази мінявся штатний розпис. По-друге, взагалі не проводяться колегії. Мало того, що немає реформ, ще й не виконуються закони – наприклад, закон про екстрену медичну допомогу", - сказав він.

"18 числа, зі слів міністра, все було нормально по грипу. Як сніг на голову – сьогодні 150 померлих. У мене запитання до Кабміну: якщо ви поділяєте роботу Міністерства, то ви не заслуговуєте довіри. Якщо ви не поділяєте роботу міністерства – чому ви його (звіту) не заслуховуєте і не даєте оцінку і не допускаєте до роботи професійних міністрів?", - додав представник "Опоблоку".

Квіташвілі своєю чергою відповів депутату, що реформи починаються ухваленням базових законів, які у парламентському комітеті "лежать уже з липня (2015 року) в 15 різних редакціях", однак в жодній вони не ухвалені.

"Я бачив кадри комітету (з питань охорони здоров'я - ред.) позавчорашнього. Я такі образи, які особисто ви й пані Бахтеєва – я не знаю, як це взагалі висловити, слів не вистачає…", - зазначив голова МОЗу.

"Я від вас жодних претензій не прийматиму, абсолютно, доки ви публічно не вибачитеся перед моїми заступниками, перед міністерством і людьми, які там сиділи, які працюють 20 годин на день – і ви даєте собі можливість на них… абсолютно незрозумілими методами розмовляти з ними", - сказав він.

"Тож, будь ласка, притримайте свої претензії при собі, ухвалюйте закони й займайтеся тією справою, якою ви повинні як депутат займатися", - заявив Квіташвілі.

Нагадаємо, у вересні 2015 року Верховна Рада України не відправила у відставку міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі. Рішення ставилось на голосування тричі, але жодного разу не набиралось необхідної кількості голосів. Заяву про відставку Квіташвілі написав самостійно ще у липні минулого року після шквалу критики його діяльності на посту міністра.


Залиште свій коментар

Вибір редакції