КВУ заявив про аномальну кількість кандидатів в Раду на Луганщині, є подружні пари і мами з дітьми

На окрузі №114 зареєстровано третину від усіх кандидатів на проміжних виборах.

Комітет виборців України заявив про аномальну кількість кандидатів у депутати Верховної ради в окрузі №114 на Луганщині на довиборах, які відбудуться 17 липня.

Станом на 15 червня зареєстровано 59 кандидатів: семеро з них висунуто партіями і 52 – само висуванці, йдеться у повідомленні КВУ.

Для порівняння – у виборчому окрузі №23 на Волині зареєстровано 9 кандидатів, в окрузі № 27 (Дніпропетровська обл.) – 22 кандидати, №85 (Івано-Франківська обл.) – 12, №151 (Полтавська обл.) – 20, №183 (Херсонська обл.) – 17, №206 (Чернігівська обл.) – 24.

Загалом в окрузі №114 зареєстровано третину від усіх кандидатів в народні депутати на проміжних виборах: 59 із 163.

Серед кандидатів в депутати на Луганщині – подружні пари та мами з дітьми. Зокрема, у чотирьох пар кандидатів співпадають прізвища та місце проживання.

У Комітеті виборців переконані, що це – виборча технологія, яка дає можливість маніпулювати волевиявленням виборців у день голосування.

"Зокрема, надто великий розмір бюлетеня може ускладнити голосування виборців старшого віку. Кандидати також можуть продавати свої місця у дільничних виборчих комісіях на користь зацікавлених осіб, які прагнуть контролювати їх склад. Крім того, збільшення кількості кандидатів може призвести до додаткових фінансових витрат із Державного Бюджету України", - йдеться у повідомленні.

У КВУ нагадали, що подібна технологія застосовувалася на скандальних довиборах народного депутата в окрузі №205 у Чернігові у 2015 році. Тоді переміг висуванець від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Березенко.

ВідеоУ чотирьох округах відбудуться додаткові вибори народних депутатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: