Лани широкополі, і Дніпро, і кручі. Опоблок зажадав перенести столицю України в Канів

Колесніков вважає, що після цього Україна стане успішною. 

"Опозиційний блок" запропонував перенести столицю із Києва у місто Канів. Про це йдеться в їхньому проекті змін Конституції, який оприлюднив депутат Борис Колесніков.

"Стрижневим питанням в нашому проекті Конституції є перенесення столиці в місто Канів, де розташовані святі шевченківські місця, щоб кожен політик, приїжджаючи туди, розумів, що він перебуває біля витоків сучасної історії нашої країни", - сказав Колесніков.

Крім того, "опоблоківці" хочуть надати "більші прав для регіонів в рамках незалежності і територіальної цілісності країни", - йдеться в прес-релізі, опублікованому на сайті партії. 

Колесніков також заявив, що країни, "які хотіли швидко рухатися вперед" переносили столиці з переконань боротьби з бюрократією. "Як приклад можна взяти Бразилію, Казахстан, які перенесли столиці і стали успішними", - резюмував Борис Колесніков.

На чому розбагатів головний забіяка Опоблоку

11 років тому на майбутнього президента України Петра Порошенка впали двері, коли він заспокоював оголеного по пояс Нестора Шуфрича. У 2014 році історія повторилася, тільки цього разу побили самого Шуфрича. Це дозволило зманіпулювати шанувальниками біло-блакитних в Одесі. На його рахунку публічні бійки не лише з опонентами, а й з однопартійцями. Один з 12 найбагатших депутатів нового скликання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: