Лавринович готовий отримати підозру і переконаний, що це піар Луценка

Чиновник часів Януковича прокоментував свою підозру від генерального прокурора. 

Екс-міністр юстиції часів президентства Віктора Януковича Олександр Лавринович запевнив, що він знав про те, що йому приготували підозру з телефонної розмови з прокурором, яка відбулася під час його відпустки у Карпатах.

Про це він розповів у ексклюзивному інтерв'ю журналістам ТСН.

"Перед цим мені зателефонував прокурор і сказав, що вам оформлена підозра. Я сказав, що добре і що готовий її отримати. Коли отримати, конкретного часу не було. Поки не отримував, не знаю, що там написано. Ну і це ще раз демонструє, як генеральна прокуратура працює поза межами законів. Це як PR-агенція, це Facebook-повідомлення про процесуальну дію за відсутності того, проти кого вона робиться, не допускає закон України. Але генеральну прокуратуру це не дуже хвилює", - заявив Лавринович.

Екс-чиновник не виключає, що в самому документі підозри буде описана інша стаття, аніж та, про яку написав Юрій Луценко.

"Інкримінується стаття, яка передбачає насильницьку зміну конституційного ладу. Якби це говорила якась людина під час мітингу, я б зрозумів. Але коли це говорить генеральний прокурор – це вже біда для держави. Звичайно, коли не маєш перед собою тексту, який там слідчий, чи якийсь прокурор писали, а тільки слова генерального прокурора. А він ще не дуже дружить з юридичною термінологією, тому коментувати тут треба дуже обережно, оскільки там може бути написане зовсім інше", - каже екс-міністр юстиції.

Також він припускає, що цей пост від генерального прокурора може бути PR-ходом.

"У нас генеральний прокурор більше очолює PR-агенцію, ніж прокуратуру, тому він такі заяви у Facebook і пише. Звичайно це піар, який потрібен зараз, щоб показати боротьбу зі "злочинним режимом", яка успішно ведеться, з тим, щоб сьогоднішній "злочинний режим" міг спокійно здійснювати свої дії із розвалу української держави", - додав Лавринович.

Нагадаємо, що у другій справі проти Віктора Януковича фігурує і екс-міністр юстиції Олександр Лавринович. Їм повідомили про підозру у захопленні влади.

Про це написав генпрокурор Юрій Луценко у своєму Фейсбуці. Януковича і Лавриновича підозрюють у конституційному перевороті 2010 року "шляхом розширення повноважень президента України за рахунок звуження ролі та повноважень парламенту і уряду". При цьому Луценко, не виключив, що у справі можуть з'явитися і прізвища суддів Конституційного суду - все залежатиме від їхніх показів. Ця справа, за словами Генпрокурора, піде в суд після завершення справи про його держзраду.

ВідеоПродовження справи: ГПУ повідомили Януковичу і Лавриновичу про підозру у захопленні влади

Залиште свій коментар