Лавринович прийшов на засідання суду з "тривожною валізкою"

Політик допускає, що його можуть заарештувати.

Печерський суд переніс розгляд справи проти колишнього міністра юстиції Олександра Лавриновича через відсутність адвоката. Захисник не зміг бути присутнім на засіданні у четвер, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Розгляд справи перенесли на ранок п'ятниці. "Якщо завтра о 10:00 годині не зможе прибути на засідання надавати правову допомогу своєму підзахисному, то щоб забезпечувалося його право на захист – призначається державний адвокат", - попередив прокурор Яніс Сімонов.

ВідеоПечерський суд переніс розгляд справи колишнього міністра юстиції Лавриновича

Сам Лавринович єдиний з трьох фігурантів, який не уникає слідства і навіть приготував "тривожну валізку" на випадок можливого арешту. "Зібраний! Я доручив це визначити моїй дружині", - розповів він про вміст цієї валізи.

Лавринович, його екс-заступник Богатир і позбавлений звання президента Янукович підозрюються у спробі державного перевороту та узурпації влади – за публікацію рішення Конституційного Суду, яким були визнані неконституційними деякі норми Основного Закону. Скасування цих норм призвело до посилення президента і послаблення парламенту. 109 стаття Кримінального кодексу, яку інкримінують колишньому чиновнику, дуже сувора та передбачає арешт, як єдиний запобіжний захід.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: