Лавринович розповів про конфлікт із керівником АП Пашинським

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лавринович розповів про конфлікт із керівником АП Пашинським

Лавринович розповів про вимоги Пашинського

Юрист звинуватив чиновника в тиску та вимогах звільнення.

Очільник Адміністрації президента Сергій Пашинський погрожує голові Вищої Ради юстиції Олександру Лавриновичу. Керівник АП, за словами Лавриновича, в грубій формі наказав йому написати заяву про звільнення, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Просто розмова: добрий день, у мене є завдання, пишіть заяву, нам потрібен новий склад. Після того, як я відмовився написати таку заяву, мені було сказано, що будуть жорсткі дії і поставлене завдання буде досягнуто", - розповів Лавринович.

Після відмови Лавриновича добровільно йти з посади, Генпрокуратура одразу видала постанови на обшуки в юридичній фірмі сина Лавриновича Максима, а також на перевірку фінінспекцією самої Вищої ради юстиції. Аудитори порушень не знайшли.

Сам Лавринович готується до обшуків удома, а також до прослуховувань і стеження за собою. Однак до правоохоронних органів з приводу погроз звертатись не збирається, оскільки не вірить в їхню незаангажованість.

У свою чергу Пашинський на дзвінки та SMS не відповідає, а його прес-служба обіцяє надати відповідь на офіційний запит ТСН за тиждень.

Як уже повідомлялося, Пашинський силою намагався звільнити Лавриновича.

Сергій Пашинський погрожує голові Вищої ради юстиції Олександру Лавриновичу

Сергій Пашинський погрожує голові Вищої ради юстиції Олександру Лавриновичу
Наступна публікація