Лавров назвав "окупацією" можливу миротворчу місію ООН на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Днями про неї заявив президент України Петро Порошенко.

У російському МЗС порівняли з "окупацією" миротворчу операцію під егідою ООН на Донбасі, про яку на виступі в Генасамблеї говорив Петро Порошенко.

Таку заяву зробив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, передає ТАСС.

"А зараз президент Порошенко заявляє, що єдиний спосіб вирішити проблему Донбасу – це ввести туди збройні сили ООН по всьому периметру, включно з кордоном з Росією, тобто, по суті, окупувати", - стверджує Лавров.

"А в мінських домовленості сказано, що кордон з Росією переходить під контроль українського керівництва тільки в самому кінці, коли регіон отримає особливий статус, коли там проведуть вибори і коли все це буде завершено", - заявив Лавров і додав, що президент України Петро Порошенко нібито хоче одразу отримати контроль над кордоном.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко під час виступу на Генасамблеї ООН у середу, 20 лютого, закликав направити на Донбас технічну оціночну місію для розробки варіантів розміщення миротворців.  Україна принципово наполягає на розміщенні "голубих шоломів" вздовж українсько-російського кордону. Президент нагадав, що ще в березні 2015 року він звернувся до Ради Безпеки ООН з проханням розмістити на території України миротворчу операцію під егідою ООН, і ця ініціатива була заблокована РФ, яка відкинула можливість повноцінного залучення ООН до врегулювання конфлікту. "Російська Федерація спотворила саму ідею і цілі миротворчої операції в Україні", - сказав Порошенко.

ВідеоОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі

ОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі. Про це йшлося на засіданні тристоронньої контактної групи у Мінську, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Напередодні він зі словацьким колегою Мирославом Лайчаком побували у Сєвєродонецьку на Луганщині. 

ОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції