Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лавров прокоментував обрання кандидатури "друга Путіна" на пост держсекретаря США

Лавров назвав Тіллерсона прагматичною людиною.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров прокоментував обрання новим держсекретарем США керівника найбільшої приватної нафтової компанії ExxonMobil Рекса Тіллерсона, який має "зв'язки з Росією".

Про це заявив Лавров, передає ТАСС.

"Ми це приймаємо як рішення обраного президента, готові працювати з будь-якими партнерами, які зацікавлені в розвитку рівноправних відносин з РФ. Думаю, що і президент Трамп, і майбутній держсекретар - люди прагматичні, розраховуємо, що цей прагматизм буде гарною основою для вибудовування взаємовигідного співробітництва", - заявив він.

Нагадаємо, новообраний президент США Дональд Трамп обрав новим держсекретарем США керівника найбільшої приватної нафтової компанії ExxonMobil Рекса Тіллерсона. Раніше видання The Wall Street Journal писало, що Тіллерсон серед всіх претендентів на цей пост має найбільш тісні зв'язки з президентом Росії Володимиром Путіним. Трамп назвав Тіллерсона "гравцем світового класу" і заявив, що його досвід щодо укладення "величезних угод" у Росії є перевагою.

У червні 2013 року "за великий внесок у розвиток і зміцнення співробітництва з Російською Федерацією" президент Росії Володимир Путін особисто вручив Тіллерсону Орден Дружби під час Пітерського міжнародного економічного форуму в червні 2013 року. Загалом Путін і Тіллерсон від 2005 року зустрічалися досить регулярно, зазначають російські ЗМІ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції