Лавров пояснив, чому Кремль не визнав незалежність "Л/ДНР"

Також він заявив, що Захід на зустрічах без свідків нібито в жорсткій формі вимагає від українців виконувати домовленості.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров стверджує, що ватажки терористів на Донбасі нібито не відмовлялися від діалогу з Києвом і готові з ним розмовляти. Саме тому Росія не визнала самопроголошені республіки на сході України, пояснив він.

Про це російський міністр сказав в ефірі одного з російських телеканалів.

"За підсумками "референдуму" на Донбасі керівники цих проголошених республік не відмовлялися від діалогу з Києвом і підсумком цього діалогу став взагалі-то той самий пакет Мінських домовленостей. Вони ніколи не відмовлялися від діалогу з Києвом... і говорили, що готові розмовляти", - заявив Лавров.

За його словами, "розмову" підтримала Росія, "її підтримали німці і французи", а підсумком стали Мінські домовленості.

Також він заявив, що Захід на зустрічах без свідків нібито в жорсткій формі вимагає від українців виконувати домовленості.

"Я переконаний, що зараз можна грюкати дверима, можна брати приклад з тих, хто через брак або невміння користуватися дипломатичними і політичними інструментами починає відразу погрожувати, що ми визнаємо, санкції введемо, що це буде контпродуктивно", - сказав Лавров, коментуючи позицію України.

"Це як мінімум дасть привід вже Заходу відійти навіть від нинішньої дуже ніжної позиції тиску на Київ. Тиск чиниться", - додав російський міністр.

"На публіку вони намагаються цього не говорити, але коли вони спілкуються з українцями без свідків, і ми знаємо про це достовірно, вони досить жорстко вимагають усього того, про що ми домовлялися", - заявляє Лавров.

Раніше рлава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Кремль не обговорював і не збирається обговорювати критерії скасування санкцій проти країни. Він називає абсурдом, що скасування санкцій Євросоюзу прив'язується до виконання Мінських угод.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: