Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лавров заявив, що не обговорював з держсекретарем США санкції проти РФ

Головною темою перемовин було вирішення конфліктів в Сирії, Україні та Афганістані.

Російський міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що під час його зустрічі з американським держсекретарем Рексом Тіллерсоном сторони не обговорювали антиросійські санкції, а сама зустріч мала "прагматичний" характер. Про це повілдомляє Reuters.

За інформацією видання, головною темою перемовин було вирішення конфліктів в Сирії, Україні та Афганістані.

"Зустріч була прагматичною, діловою і, я б сказав, продуктивною в тому сенсі, що ми зіставили наші бачення того, як рухатися в тому напрямку, що обговорювали наші президенти по телефону 28 січня", - Сказав Лавров за підсумками зустрічі в рамках саміту глав МЗС країн "Великої двадцятки".

За його словами, інтереси США і РФ співпадають у питаннях, що стосуються "непримиренної боротьби з тероризмом".

Також очільник російського МЗС стверджує, що подальші контаки між Росією та Сполученими Штатаими для продовження вирішення конфліктів в Україні будуть продовжені після остаточного формування адміністрації президента США Дональда Трампа.

"Зрозуміло, що ми не могли вирішити всіх проблем ... Але у нас є спільне розуміння того, що там, де інтереси збігаються, а таких сфер чимало, ми повинні рухатися вперед, показувати здатність США і Росії грати ту роль, яка їм відведена завдяки їхнім позиціям на світовій арені", - сказав російський міністр. 

Нагадаємо, раніше новий Держсекретар США Рекс Тіллерсон після зустрічі з главю МЗС РФ Сергієм Лавровим заявив, що США готові співпрацювати з РФ, однак, спершу очікують від Росії виконання зобов'язань перед Україною. Також він зауважив, що у разі непорозумінь Сполучені Штати дотримуватимуться власних інтересів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції