Лавров заявив, що РФ не дозволить провести навчання НАТО в Азовському морі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава МЗС Росії назвав плани провести навчання НАТО в Азовському морі "нереальними".

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров заявив, що Росія не дозволить пройти кораблям НАТО в Азовське море.

Про це він розповів під час інтерв'ю Paris Match.

"Зараз Україна хоче закликати натовські навчання в Азовське море, але туди вже не можна буде пройти, тому що наш договір з Україною вимагає обопільної згоди для проходу військових кораблів в Азовське море", - сказав Лавров.

Глава російського МЗС зазначив, розміщення американської дивізії на постійній основі на території Польщі стало б прямим порушенням Основного акта Росія-НАТО, і РФ буде стежити за такими процесами, адже це стосується її безпеки.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін 15 жовтня провів зустріч з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі. Під час неї сторони обговорили зокрема взаємодію на Чорному і Азовському морях, посилення безпеки сховищ боєприпасів й ефективнішу діяльність трастових фондів та проектів.

ВідеоВинищувачі НАТО перехопили російські бомбардувальники ТУ-160

Участь в операції взяли літаки з Німеччини та Бельгії. Вони супроводжували два російських стратегічних бомбардувальники ТУ-160 - це ракетоносці, потенційно здатні нести ядерні боєголовки. 

Винищувачі НАТО перехопили російські бомбардувальники ТУ-160

Залиште свій коментар

Вибір редакції