Лавров звинувачує Київ у підготовці нової військової операції на Донбасі

Він переконує, що російська дипломатія мобілізована для відсічі терористичної агресії.  

Глава російського МЗС Сергій Лавров заявив, що влада України планує "вдатися до військової сили" на Донбасі.

Про це він сказав в інтерв'ю російському агентству "Интерфакс".

"У Європі все більше розуміють суть того, що відбувається, включаючи і те, що нова спроба київської влади вдатися до військової сили мала б тяжкі наслідки для українського народу", - заявив міністр.

Лавров вважає, що влада України "повинна знайти політичну волю" для реалізації компромісних рішень, зафіксованих в мінських угодах в лютому 2015 року.

Він також переконує, що основними напрямками зусиль російської дипломатії в 2015 році стали "забезпечення лідерської ролі Росії у справі мобілізації міжнародної відсічі терористичної агресії" і створення антитерористичного фронту.

Раніше в МЗС України заявили, що РФ готова до ескалації конфлікту на ДонбасіСтійке зростання кількості порушень з боку Росії із застосуванням важкої техніки свідчить про свідоме руйнування окупаційними силами елементів стабілізації, підкреслили в українському зовнішньому відомстві.

Зокрема, 22 грудня бойовики зайшли в "сіре" Комінтернове разом з бронетехнікою. У селищі відразу стали шукати порожні будинки, а спостерігачів ОБСЄ на територію не пустили. Бойовики відразу вдалися до обшуків цивільного населення, а на перемовини щодо звільнення села - відмовилися йти. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: