Лекція колорадським жукам: Турчинов назвав "нісенітницею" проведення референдуму на окупованих територіях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росія не знімає з порядку денного військову форму тиску на українську державу.

Пропозиція щодо проведення референдуму на окупованих територіях є черговою провокацією РФ. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

Про це йдеться на сайті посадовця.

«Пропозиції РФ щодо референдуму на окупованій території - це провокація і нісенітниця», - сказав він.

За словами Секретаря РНБО України, будь-які політичні заходи не можна проводити, доки не відбудеться повного звільнення окупованих територій та повернення їх до конституційного поля України. «Проводити референдум на окупованих територіях Криму і Донбасу, - це все одно що читати лекцію колорадським жукам про необхідність збереження врожаю», - підкреслив він.

Турчинов зауважив, що концентрація військ на сході і на півдні України свідчить про те, «що Росія не знімає з порядку денного військову форму тиску на нашу державу, і ми повинні бути постійно готовими до відсічі будь-яких військових провокацій».

Фотогалерея Цілі вражені. Турчинов успішно випробував український бойовий безпілотник (14 фото)

За його словами, одна з форм впливу на Україну - це спроби дестабілізувати внутрішню ситуацію в країні. «Окрім того, РФ буде намагатися впливати на результати президентських і парламентських виборів, але не можна виключати і військової агресії у випадку, коли вони побачать, що інші форми не дають результату».

ВідеоТехнологія визволення Криму складніша за повернення Донбасу – Турчинов

Раніше ЗМІ повідомляли, що президент Росії Володимир Путін розповів російським дипломатам, що він запропонував президентові США Дональду Трампу провести референдум на Донбасі. Пропозиція Путіна полягає у проведенні референдуму на окупованих територіях Донбасу під міжнародним патронатом, під час якого місцеві мешканці мають висловитися щодо статусу цих територій. Трамп нібито попросив Путіна не обговорювати цю ідею під час прес-конференції після гельсінської зустрічі, щоб дати йому час її обдумати.

Водночас, і Україна, і США ідею проведення референдуму відкидають

Вибір редакції