Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Книжку видали трьома мовами.

Увечері 7 листопада міністр внутрішніх справ Арсен Аваков презентував у Києві книжку "Ленін з нами?", яку видали трьома мовами – українською, "слобідсько-російською" та англійською. Презентацію провели в день 100-річчя більшовицького перевороту в Росії, після якого настала майже 70-річна епоха Радянського Союзу.

"Ленін з нами?" - книжка-питання, книжка-дискусія, а для когось, можливо, книга-провокація. Я вважаю, що нашому суспільству вкрай необхідна широка громадська дискусія про роль і місце в історії нашої країни комуністичного проекту і образу Леніна, як його символу. Хто він, людина і міф Ленін: символ великої комуністичної ідеї або втілення жахливих злодіянь? Пам'ятати чи? Чи пробачити? Ці міркування з Вами і для Вас", - зазначив Аваков.

Книжку він написав у співавторстві.

"Чи змогли ми сформулювати моральний імператив історичної пам'яті, струсити морок радянської пропаганди, усвідомлено звільнитися від "привиду комунізму" і його ідолів? Про це на сторінках книги разом зі мною міркують мої співавтори - відомі українські політики, публіцисти і громадські діячі: Володимир В'ятрович, Євген Захаров, Микола Княжицький, Віталій Портников та Ігор Жданов", - написав Аваков у Facebook.

..Шел 2007 год. Я работал губернатором Харьковской области и, в одном из сел Боровского района, после торжеств по повод...

Опубліковано Арсеном Аваковим 7 листопад 2017 р.

На презентацію книжки ввечері зібрався політичний бомонд. Серед присутніх – нинішні та колишні члени уряду, народні депутати різних фракцій, працівники Адміністрації президента та МВС. Про це пише "Українська правда". Серед гостей, зокрема, - екс-прем'єр Арсеній Яценюк, секретар РНБО Олександр Турчинов, військовий прокурор Анатолій Матіос, перший заступник глави АП Віталій Ковальчук, заступник голови АП Олексій Філатов, екс-глава АП Борис Ложкін, майже всі нардепи від "Народного фронту" на чолі з Максимом Бурбаком, нардеп із фракції "БПП" Олександр Третяков, нардеп з фракції "Батьківщини" Сергій Соболєв, віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко, міністр інформаційної політики Юрій Стець, міністр інфраструктури Володимир Омелян, віце-прем'єр-міністр з гуманітарних питань В'ячеслав Кириленко, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, мер Києва Віталій Кличко, заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян. Також помітили екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря, який є підозрюваним у "справі рюкзаків". Гостей на презентації розважає Орест Лютий, а пригощають легкими закусками, червоним і білим вином.

Залиште свій коментар

Вибір редакції