Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Леонід Кучма вийшов з групи переговорників у Мінську

Леонід Кучма вийшов з групи переговорників у Мінську

Цю новину повідомив Володимир Зеленський.

Другий президент України Леонід Кучма залишає посаду очільника української делегації на перемовинах Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську, яку він обіймав від 3 червня 2019 року.

Про це повідомив 28 липня президент України Володимир Зеленський .

Зеленський подякував Кучмі за його роботу і наголосив, що його участь в Мінському процесі була надзвичайно важливою і водночас складною. Президент зазначив, що поважає рішення Кучми припинити участь в діяльності ТКГ.

"Дякую за всі зусилля, яких ви доклали для розблокування Мінського процесу задля досягнення миру. Ваш досвід був надважливим і надзвичайно потрібним. Завжди готовий почути вашу пораду в майбутньому", – сказав Володимир Зеленський. 

Своєю чергою, Леонід Кучма запевнив, що у разі потреби й надалі готовий ділитися досвідом і надавати консультації щодо кроків на шляху до встановлення миру на тимчасово окупованому Донбасі.

Нагадаємо, про бажання припинити очолювати українську делегацію на перемовинах щодо Донбасу в Мінську Леонід Кучма повідомляв Володимиру Зеленському ще у травні. Тоді Зеленський пояснював рішення Кучми складністю діяльності в ТКГ. Свої повноваження Кучма пропонував передати віцепрем'єру, міністру із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексію Резнікову.

Відео ТКГ у Мінську: 27 липня має настати цілковите припинення вогню на Донбасі

Цілковите припинення вогню на Донбасі має розпочатися 27 липня. Про це домовились у тристоронній контактній групі в Мінську, повідомив Офіс президента. Там це назвали "проривом" у Мінському процесі і наголосили: якщо режим цілковитого і всеосяжного припинення вогню буде дотримано бойовиками, це відкриє шлях до виконання інших положень "мінських угод". Не стріляти домовились аж до повного врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.

ТКГ у Мінську: 27 липня має настати цілковите припинення вогню на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції