Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я комусь добре на хвоста наступаю". Лещенко прокоментував меморіальну дошку на своєму будинку

Нардеп поділився, що у квартирі навіть ще не розпочинав повноцінний ремонт.

Нардеп Сергій Лещенко поділився версією появи меморіальної дошки на будинку, де він купив квартиру, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

"Табличка, звичайно, красива. Мені подобається. І треба напевне її ще в рамку якусь дерев’яну взяти. А загалом вона насправді вказує на те, що я комусь добре на хвоста наступаю і своєю діяльністю заважаю діяти корупціонерам, якщо вони вже до таких кроків вдаються. Насправді, думаю, що в цьому піар. Піар, він завжди піар. Нехай висить", - зауважив Лещенко.

ВідеоЛещенко прокоментував появу меморіальної дошки на своєму будинку

Невідомі повісили пам'ятну дошку Сергію Лещенко на будинок, де він придбав житло за 7,5 мільйонів. Дошка містила фотографію народного депутата та перелік спонсорів, які нібито допомагали у купівлі житла депутатом. Висіла пам'ятка трохи більше 5 годин, хто повісив її на будівлю невідомо , хоча на будинку і стоїть камера спостереження.

Лещенко прокоментував появу меморіальної дошки на своєму будинку

Водночас він не зміг назвати імен тих, кого він підозрює у скоєному. 

"Не маю жодної гадки [хто її повісив]. Повторюся, що нормальна людина, якщо їй є, чим в житті займатися, не буде витрачати на таке свій час, свої гроші. Очевидно, комусь треба було це зробити для того, щоб в такий спосіб мене атакувати. Але мене це взагалі не обходить, тому я думаю, що це певною мірою табличка визнання. А мені треба ще більше докладати зусиль, щоб отримати потім вже справжню табличку на будинку, де я буду мешкати", - наголосив нардеп.

На запитання про квартиру Лещенко також розповів, що там ще навіть повноцінний ремонт не розпочався.

Залиште свій коментар

Вибір редакції