Лещенко відніс в НАБУ радянські ордери на квартиру і контракти своєї дівчини – Гацько

Депутат призупинив свою роботу в керівних органах "ДемАльянсу".

Народний депутат Сергій Лещенко передав до Національного антикорупційного бюро України велику кількість документів з приводу придбаної ним квартири.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" розповів співголова "Демократичного Альянсу" Василь Гацько.

"Вчора бачив Сергія з великою пачкою документів, які він передавав НАБУ, і на мою думку, антикорупційний орган здійснює ретельну перевірку цього випадку. Він передав туди, починаючи ще з радянських прав власності на квартиру його батьків, серед документів – договори з банками на депозити, які він мав упродовж попередніх років, довідки про зняття коштів з цих депозитів і навіть контракти його дівчини Анастасії з закордонними партнерами, де вона давала концерти", - сказав він.

 

Гацько зазначив, що Сергій Лещенко сам звернувся до НАБУ і НАЗК з приводу своєї квартири, окрім того, він виступив з ініціативою припинити свою роботу в керівних органах "ДемАльянсу" на час цієї перевірки. Нагадаємо, у липні Лещенко вступив до "Демократичного Альянсу" і став одним із членів правління партії.

Лещенко поніс до НАБУ документи від радянських ордерів до контрактів своєї дівчини – Гацько

Перевірка купівлі нардепом Лещенком елітної квартири у Києві має завершитись до кінця тижня, а у п’ятницю, 16 вересня, НАБУ має оприлюднити результати. Як розповів співголова «Демальянсу» Василь Гацько, Сергій Лещенко поніс до Антикорупційного бюро чималий стос документів.

Нещодавно нардеп Сергій Лещенко став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн. В Мережі опублікували копію відомості з держреєстру майнових прав на нерухоме майно, у якій зазначено, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метра в серпні цього року.

Своєю чергою політик пояснив, що квартира була куплена за частину заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули і гроші його коханої – Анастасії Топольської. Лещенко заявив, що у 2013-2014 роках він задекларував дохід у сумі понад 100 тисяч доларів.

Лещенко розповів, де взяв кошти на придбання дорогих апартаментів

Квартира за 7,5 мільйонів гривень у центрі Києва - це дешево. Так прокоментував своє скандальне придбання нардеп-єврооптиміст Сергій Лещенко. Каже, що заощадження на житло тримав готівкою в банківській скринці, аби вдома не вкрали. А майже сто тисяч доларів на квартиру взяв у діджейки Анастасії Топольської.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: