Лещенко закликав НАБУ перевірити придбання його елітної квартири

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп вирішив на час перевірки скласти повноваження члена правління ДемАльянсу. 

Народний депутат України Сергій Лещенко звернувся до НАБУ та НАЗК із закликом влаштувати перевірку щодо прозорості придбання його квартири у центрі Києва.

Політик наголосив, що гроші, за які він придбав житло, зароблені чесним шляхом без порушень законів.

"Стверджую, що кошти, сплачені за квартиру, є чесно заробленими, і придбання квартири не порушило відповідних вимог антикорупційного законодавства України. Зауважу, що я був співавтором нового ухваленого законодаства про відкриті реєстри майна та створення незалежних антикорупційних інститутів – НАБУ та НАЗК. Як народний депутат та публічний політик вважаю за принципове прозвітувати перед суспільством у належний спосіб. Звертаюся із закликом до НАЗК та НАБУ зробити відповідну перевірку придбання мною житла", - йдеться у повідомленні Лещенка у Facebook.

Нардеп додав, що поки триватиме перевірка, він складе повноваження члена правління політичної партії ДемАльянс, до якої нещодавно долучився.

Згодом нардеп Мустафа Найєм написав, що ДемАльянс підтримав рішення Лещенка. 

Нагадаємо,  раніше журналіст Андрій Дзиндзя повідомив, що нардеп Сергій Лещенко став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн. Він опублікував копію відомості з держреєстру речових прав на нерухоме майно в якій вказано, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метри у серпні цього року. 

Своєю чергою, політик пояснив, що квартира була куплена за частину його заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули  та гроші його коханої – Анастасії Топольської. 

Відео У соцмережах здійнявся галас через купівлю нардепом Лещенко величезних апартаментів

Залиште свій коментар

Вибір редакції