Лещенко запевнив, що згідно з європейськими цінностями не є альфонсом

Депутат не робитиме пропозиції руки й серця жінці, котра подарувала йому гроші на квартиру.

Народний депутат Сергій Лещенко назвав квартиру в центрі Києва вартістю в 7,5 млн гривень дешевою. Колишній журналіст зробив собі ім'я на розслідуванні корупційних схем чиновників, а тепер змушений сам пояснювати в незручній ситуації, звідки взяв гроші на дорогу покупку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нардеп каже, що ні про що не шкодує, навпаки – радіє, бо йому пощастило. За квартиру в такому місці ціна, на його думку, низька. Уся справа – у валюті, якою рахувати. "Ця ціна, яку вказано, вона вражає у гривневу еквіваленті, а якщо порахувати у доларах, то ця ціна, я думаю, є настільки прийнятною для багатьох", - пояснив він.

ВідеоНардеп Лещенко прокоментував своє скандальне придбання квартири

Зі своєї кишені за квартиру він заплатив лише третину суми. Ці гроші зберігав готівкою в банківській скриньці. "Нормальні люди грошей вдома не зберігають, бо їх можуть завжди вкрасти. Для цього існують депозитні ячейки в банку", - заявив Лещенко. Жінок, які начебто оплатили депутатові ще дві третини вартості квартири, він називає майже членами родини. Каже, повертатиме 100 тисяч доларів тільки колишній колезі по роботі – власниці "Української правди" Олені Притулі, яка дала йому безвідсоткову позику на 10 років. Решту грошей за житло отримав від коханої Насті Топольської – і вони поверненню не підлягають. "Квартира купується разом з близькою до мене людиною. І як можна взагалі казати "альфонс", якщо це передбачає зовсім інші цінності? Європейські цінності передбачають спільну участь в побудові сімейного життя", - каже депутат.

За 10 хвилин їзди від Хрещатика Лещенко вже має дві квартири. Та він виправдовується: одна з них – іще радянська, і це родинне житло. Інша, на 60 квадратів, придбана вже ним самим. Та для нового життя депутата вона замала. У придбаній квартирі, вже на 200 квадратів, Лещенко планує облаштувати музичну студію для коханої. "Вона дуже відомий в Україні діджей, виступає багато за кордоном. І основний дохід отримує за кордоном. Відповідно, в українські податкові органи він не потрапляє, оскільки вона не є резидентом за українським податковим законодавством. От і все", - пояснив він.

Роман Сергія із зіркою дискотек розпочався на початку літа. Щойно про це стало відомо, Топольська уславилася тим, що не змогла відповісти на запитання, що таке Іловайський котел. А от її офіційний чоловік, із яким вона вже 7 років не живе разом, новітню історію України знає не з підручників. Діджей Топольський воює добровольцем в АТО. На своїй сторінці у Facebook він запрошує всіх на свій концерт та жартує, що на ньому навряд чи заробить на квартиру, хіба що на велосипед. Коментувати скандал телефоном відмовляється.

Лещенко тим часом про одруження з дивовижно щедрою до нього коханкою не думає. "Для цього є формальні обставини, які потребують часу", - пояснює він. Владнати формальності депутату найближчим часом належить і в НАБУ. Антикорупційні детективи, які мають перевірити походження його коштів на квартиру, поки що жодного документа від нардепа не отримали.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: