Лещенко запропонував допитувати його у прямому ефірі й закликав зняти з нього недоторканність

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп запевнив, що не буде піаритися під час слідчих дій.

Народний депутат Сергій Лещенко готовий піти на допит до Генеральної прокуратури і вимагає зняти з нього депутатську недоторканність.

Про це він заявив у коментарі журналістам біля Верховної Ради.

"Я закликаю генпрокурора в максимально стислі терміни, бажано завтра-післязавтра, до кінця тижня, внести подання на зняття з мене депутатської недоторканності, щоб ця справа пішла швидше до суду", - наголосив Лещенко, запевнивши, що він прийде на допит ГПУ.

На думку нардепа, генеральний прокурор "вкидає" українську державу в конфлікт, який розпалюється між республіканською і демократичною партіями в США. 

"Якщо його цікавить моя історична роль у цих подіях, то я закликаю проводити допити у справі "чорної бухгалтерії" Партії регіонів у прямому ефірі. Щоби вся країна чула і бачила, що відбувалося, які події мали тоді місце, які події мали місце в останні тижні й місяці. Обіцяю не піаритися, відповідати по суті поставлених запитань", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що народного депутата Сергія Лещенка викличуть до ГПУ та можуть вручити підозру за розголошення даних слідства про чорну касу "Партії регіонів" і можливе втручання у вибори в США.

До цього адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані скасував анонсований візит до України, під час якого мав намір познайомитись з новообраним президентом України Володимиром Зеленським. Причиною скасування приїзду Джуліані назвав оточення Зеленського, у якому є "вороги США", і озвучив одне прізвище - нардепа Сергія Лещенка. Депутат, своєю чергою, заявив, що Джуліані був дезінформований генпрокурором України Юрієм Луценком, який нібито намовив на депутата задля збереження своєї посади.

Залиште свій коментар

Вибір редакції