"Лести і будь простішим". Експосол США в Україні дав Зеленському поради, як поводитися на переговорах з Трампом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку дипломата, українському президенту варто знайти безпрограшний варіант, який він запропонує Трампу.

Український президент Володимир Зеленський під час переговорів з лідером США Дональдом Трампом має "бути простішим і лестити".

Про це експосол США в Україні Стівен Пайфер написав на своїй сторінці у Twitter.

"Повідомляється, що 25 вересня Зеленський зустрінеться з Трампом, тож дам поради, як поводитися з президентом США: будь простішим, лести і шукай безпрограшний варіант. Не ігноруй Конгрес і остерігайтеся Руді Джуліані (адвоката Трампа - прим.ред.)", - зазначив він.

Окрім цього Пайфер прикріпив до поста статтю із докладними порадами.

"Пан Зеленський повинен мати на увазі, що пану Трампу не вистачає чіткого розуміння інтересів США і того, що поставлено на карту щодо України і конфлікту, який Росія веде проти неї. Його адміністрація проводить розумну політику щодо підтримки Києва, посилення НАТО і збереження санкцій проти Москви. Однак, судячи з усього, містер Трамп не інстинктивно погоджується з необхідністю власної політики його адміністрації. Подивіться на його недавню пропозицію запросити Володимира Путіна приєднатися до інших лідерів G7, коли він прийме у себе саміт G7 наступного року", - наголосив дипломат.

На думку експосла США в Україні, Трамп не орієнтований на деталі.

"За повідомленнями, він мало читає, що змушує співробітників Білого дому вдаватися до графіків і фотографій, щоб привернути його увагу. Розумний спосіб наблизитися до містера Трампа - це уникнути деталей, натомість дотримуючись кількох ясних і зрозумілих тем", - додав Пайфер.

До того ж дипломат запевнив, що в багатьох зовнішньополітичних відносинах пан Трамп є транзакційним.

"Він буде питати, що може отримати Америка або що він може отримати. Пану Зеленському слід подумати, чи є тема, щодо якої він міг би запропонувати пану Трампу безпрограшний варіант. Прогрес у врегулюванні російсько-українського конфлікту на Донбасі міг би забезпечити це. Трамп неодноразово заявляв про своє прагнення поліпшити американо-російські відносини, і справжнє врегулювання на Донбасі може прибрати найбільшу перешкоду на шляху до його мети", - зауважив він.

Водночас Пайфер закликав команду Зеленського з обережністю ставитися до спроб колишнього мера Нью-Йорка Руді Джуліані втягнути Україну у внутрішню політику США.

"Це може привести до того, що Україна стане партизанської політичною проблемою в Америці, що може підірвати двопартійну підтримку, якою Україна користувалася від моменту відновлення незалежності в 1991 році", - резюмував дипломат.

Нагадаємо, 25 вересня має відбутися зустріч Зеленського із президентом США Дональдом Трампом. На розмову відведено 45 хвилин, але вона може бути подовжена за потреби, повідомляють ЗМІ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції