Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідер фракції "БПП" пояснив позицію Порошенка щодо нового Виборчого кодексу

Лідер пропрезидентської фракції не підтримав цей документ.

Глава фракції "БПП" у Верховній Раді Артур Герасимов пояснив позицію президента України Петра Порошенка щодо нового Виборчого кодексу.

"Задавали [Порошенку] питання [щодо Виборчого кодексу] на засіданні фракції, відповідь дуже чітка: "Правила того, як обирається парламент, вирішує сам парламент", - сказав нардеп в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Сам Артур Герасимов не підтримав новий Виборчий кодекс. Він вважає його застарілим. Герасимов згоден, що закон про вибори змінювати треба, але не за тим документом, який ухвалили в першому читанні.

Нагадаємо, 7 листопада парламент 226 голосами ухвалив у першому читанні Виборчий кодекс, якого в Україні поки що не існує, є лише окремі закони. Автори законопроекту - голова Верховної Ради Андрій Парубій та народні депутати Олександр Черненко й Леонід Ємець. 

Документ, зокрема, передбачає, що на парламентських виборах пропонується ввести систему регіональних відкритих списків. Також пропонують встановити 4% виборчий бар’єр для проходження партій до парламенту. Нині - це 5%. 

ВідеоГерасимов пояснив, чому не голосував за новий виборчий кодекс

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції