Лідер Instagram - Зеленський, у Facebook - Порошенко. Аналітики назвали найпопулярніших політиків у соцмережах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільше реакцій назбирав допис Зеленського в Instagram.

Аналітики комунікаційного агентства RMA визначили, що найбільше підписників у Facebook у Петра Порошенка, в Instagram лідером є чинний президент України Володимир Зеленський.

За кількістю підписників у Facebook лідерами серед політиків є: Петро Порошенко, Лев Парцхаладзе та Юлія Тимошенко. На кожного з них підписані понад 2 млн людей. У першій десятці також сторінки та профілі із понад 500 тис. підписників: Віталій Купрій, Андрій Садовий, Міхеіл Саакашвілі, Олександр Дубінський, Володимир Зеленський, Борис Колесников та Юрій Дерев’янко.

Серед першої десятки лише Володимир Зеленський має персональний профіль, усі інші — публічні сторінки. 

Рейтинг політиків в соцмережах
RMA

В Instagram серед політиків перше місце посідає Володимир Зеленський із рекордними 8,7 млн підписників. За ним іде Петро Порошенко, проте із значно меншою кількістю підписників — понад 300 тисяч. На третьому місці — Анатолій Шарій із 232 тис. підписників. Також у десятці лідерів в Instagram-акаунти, що мають понад 36 тисяч підписників: Юлія Тимошенко, Дмитро Дубілет, Олександр Дубінський, Міхеіл Саакашвілі, Святослав Вакарчук, Володимир Гройсман та Віталій Кличко. 

рейтинг політикв інсті

Загалом, політичні партії у двох соцмережах представлені меншою кількістю підписників, ніж акаунти політиків. Серед партій лідерами за підписниками у Facebook є Команда Зеленського, "Батьківщина" та "Європейська Солідарність". У Instagram також серед партій лідирує Команда Зеленського. У трійці лідерів, однак із значно меншою кількістю підписників, "Слуга Народу" та Партія Шарія. Окрім Команди Зеленського, середня кількість підписників партій в Instagram значно нижча за Facebook.

рейтинг партій
RMA

За досліджуваний період лідером із загального залучення у Facebook серед політиків став Петро Порошенко з показником 5,5 млн. 

У топ-5 політичних партій за залученням у Facebook увійшли сторінки: Команда Зеленського, Європейська Солідарність", "Голос", "Слуга Народу" та Партія Шарія.

В Instagram рекордну першість щодо загального залучення отримала сторінка Володимира Зеленського з показником 41,2 млн.

Для аналізу були використані лише відкриті акаунти із неприхованою кількістю підписників. Дані для дослідження зібрані за період з 1 червня до 31 жовтня 2019 року. Кількість підписників зафіксована станом на 31.10.2019.

Нагадаємо, за підрахунками експертів найбільше коштів на рекламу в Мережі витрачає п'ятий президент України Петро Порошенко. Ця сума сягнула 96 тисяч доларів/

Відео Зеленський і Тимошенко покепкували один з одного у соцмережах

Приводом став виступ Тимошенко у політичному ток-шоу, де вона розповідала, що перейшла в жорстку опозицію до президента. На це Зеленський відреагував постом на своїй сторінці у соцмережі. Нагадав - не так давно лідерка "Батьківщини" пропонувала йому підтримку в обмін на "солодкі" кадрові призначення. І пожартував про її фігуру. Тимошенко не забарилася із симетричною відповіддю.

Зеленський і Тимошенко покепкували один з одного у соцмережах

Залиште свій коментар

Вибір редакції