Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідери фракцій ВР разом із Кабміном аналізуватимуть ціни на газ в Україні - Гройсман

Прем'єр-міністр зауважив, що є політична складова, коли говорять, що треба знизити ціну на газ.

Представники Кабінету міністрів Україні на чолі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом та лідери фракцій і груп Верховної Ради України під час зустрічі у вівторок досягли попередньої згоди про створення робочої групи для аналізу ціноутворення на газ в Україні.

Нині йдеться про те, що робоча група працюватиме тиждень. Володимир Гройсман наголосив, що ціна на газ, яка встановлена в Україні, є ринковою. Це дозволить подолати корупцію у газовій сфері.

"Запровадження ринкової ціни на газ також дозволить збільшити видобуток українського газу, підвищити енергоефективність та сприятиме досягненню енергетичної незалежності держави", - наголосив він.

Голова уряду зауважив, що прийнявши рішення щодо ринкової ціни на газ, уряд встановив лише граничну ціну на газ, усі інші тарифи на комунальні послуги утворюють за поданням місцевих органів влади, які перевіряє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Прем'єр-міністр зауважив, що є політична складова, коли говорять, що треба знизити ціну на газ.

"Треба боротися не за зниження тарифів, які вбивають взагалі все господарство, а за підвищення доходів людей. Над цим потрібно концентруватися. На жаль, таких пропозицій ми не почули", - зазначив Володимир Гройсман, коментуючи результати зустрічі.

Нагадаємо, що раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко після зустрічі із прем'єром запевнив, що завтра знову відбудеться блокування трибуни Верховної Ради з вимогою створення тимчасових слідчих комісій щодо тарифів, офшорів та розслідування проблеми корупції у владі.

Лідер фракції БПП Ігор Гринів заявив, що блокування трибуни - це спроба відвести увагу від справи Онищенка.

Сьогодні фракція "Батьківщина" і фракція Радикальної партії заблокували трибуну і президію парламенту. Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко зауважила, що блокування безстрокове - до вирішення питання зниження тарифів на комунальні послуги для населення.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції