Лідери Вишеградської четвірки виступили за надання Україні безвізу попри проблеми в ЄС

Україну підтримав навіть проросійський прем'єр Угорщини Віктор Орбан.

Європейська криза, мігранти і Брексіт – це не підстава для того, щоби відмовляти українцям у безвізовому режимі. Його треба надати Україні якнайшвидше – переконані лідери країн Вишеградської четвірки, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Угорський премєр Віктор Орбан навіть покритикував Нідерланди за референдум, на якому жителі висловилися проти ратифікації країною угоди про асоціацію України з ЄС. Мовляв, безвізовий режим для українців обІйдеться Європі недорого і не принесе багато клопоту.

"Ми, четверо, залишаємося друзями України і підтримуємо якнайшвидше зближення України з ЄС. Євросоюз має проблеми, але це не є причиною, щоби не дати Україні безвізовий режим", - сказав Віктор Орбан, премєр-міністр Угорщини.

Лідери Вишеградської четвірки готові більше співпрацювати з Україною і в економіці, зокрема в Карпатському регіоні. Роберт Фіцо, прем'єр Словаччини - країни, яка допомогла Україні з реверсом газу, коли України відмовилась від російського, заявив, що і надалі гарантуватиме реверс і готовий до нових енергетичних проектів з Україною.

Щодо майбутнього власне самого ЄС, яке незабаром будуть вирішувати у Братиславі – прем'єри переконані – не слід брати проблеми біженців додому, замість того, щоби допомагати країнам, звідки вони їдуть. І висловлювалися за те, що Європу має захищати власна армія.

Нагадаємо, заступник очільника МЗС України Олена Зеркаль сподівається, що у ЄС вирішать питання про введення безвізового режиму з Україною до кінця вересня – середини жовтня 2016 року.

Кореспондент ТСН Маргарита Ситник

Проросійський прем'єр Угорщини висловив свою позицію щодо безвізового режиму для України

Проблеми в самому Євросоюзі не мають бути причиною, щоби не дати Україні безвізового режиму, із цим погодився навіть відомий своїми проросійськими поглядами прем'єр Угорщини Віктор Орбан. З ним згодні інші колеги з країн Вишеградської четвірки - Польщі, Чехії та Словаччини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: