Лідери Євросоюзу можуть обговорити санкції проти Росії на саміті - Reuters

Саміт відбудеться 20-21 жовтня.

Лідери Євросоюзу обговорять відносини з Росією та збереження економічних санкцій на саміті 20-21 жовтня, повідомляє Reuters.

Санкції, найімовірніше, залишаться, незважаючи на юридичні та політичні складнощі.

Деякі країни ЄС виступають в ролі скептиків у цьому питанні, що пояснюється їх зацікавленістю в Росії, як в основному постачальнику газу до Євросоюзу. Серед них – Італія, Греція, Кіпр, Словаччина та Угорщина.

"Буде все складніше продовжувати санкції. Але зробити це можна, якщо переконати головних скептиків, що є і інші елементи політики ЄС щодо Росії, не тільки санкції", - сказав високопоставлений представник ЄС.

"Будуть ті, хто захочуть знизити планку для Росії, просигналізували, що, якщо Москва зробить невеликий крок, ЄС захоче трохи нормалізувати ситуацію. Тоді з'являться ті, хто захочуть підвищити планку", - сказав інший представник блоку.

"У підсумку ми залишимося в тій чи іншій мірі на попередньому місці. Перевага прихильників більш м'якої позиції полягає в тому, що для продовження санкцій необхідно одностайність. Але ніхто не захоче поодинці перешкоджати (продовженню). Інше питання, якщо кілька країн займуть спільну позицію".

Нещодавно ЄС продовжив санкції проти десятків громадян РФ та російських компаній.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: