Лідером команди "Нашого краю" у Харківській області став Володимир Семиноженко

Лідером команди "Нашого краю" у Харківській області став Володимир Семиноженко

Кандидатуру затвердили на з'їзді партії, який відбувся у Києві.

Віцепрем’єр-міністр України (1999, 2001-2002, 2010 рр.), голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України (2011-2014 рр.) Володимир Семиноженко йде на вибори у Харківській області разом із партією "Наш край". Про це повідомили на з'їзді партії, який відбувся у Києві 3 вересня.
 
Володимир Семиноженко очолить список "Нашого краю" на виборах у Харківській області.
 
"Сьогодні нас з вами привела одна мета. Ми всі хочемо покращення. Покращення в кожному місті, кожному селищі, всій Україні. Відродити ту Україну, яка завжди була лідером і в космосі, і в ядерній енергетиці, і в багатьох напрямках науки, медицини і так далі. У нас збігаються думки – треба поступово це робити, і ми обов'язково це зробимо, якщо починаючи з місцевих органів влади, включаючи державні, будуть люди, які щиро працюють на загальну справу, на справу своїх трудових колективів, на справу своїх регіонів. Не на власну кон’юнктуру з однією метою, а саме на загальнонаціональні наші цінності й особливості інтересів кожної області України", – зазначив Семиноженко.
 
Семиноженко подякував керівництву партії "Наш край" за можливість очолити Харківський список партії та наголосив, що саме Харків є одним із наукових центрів України.
 
"Cаме завдяки науці, промисловості та вищій освіті, взагалі освіті, Україна може впевнено почуватися, коли ми говоримо про майбутнє нашої держави", – сказав Семиноженко.

Як повідомлялося раніше, у Сумській області "Наш край" веде на вибори народний депутат, член політради партії Андрій Деркач. У Дніпрі разом із партією йде мер міста у 2000-2014 рр. Іван Куліченко, в Одесі – Євген Червоненко, а у Києві – Сергій Шахов.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів