Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Лікарю, зцілися сам": Ар’єв прокоментував претензії ПАРЄ щодо виборчої місії в Україні

"Лікарю, зцілися сам": Ар’єв прокоментував претензії ПАРЄ щодо виборчої місії в Україні

Депутат вважає, що росіянам під прапорами організації нема чого робити на українських виборчих дільницях.

Претензії президента Парламентської Асамблеї Ради Європи Ліліан Морі Паск’є щодо зобов’язань України приймати виборчу місію цієї організації необґрунтовані практикою діяльності самої ПАРЄ. Так вважає учасник української делегації та нардеп Володимир Ар’єв.

Президентка ПАРЄ Ліліан Морі Паск’є нагадує Україні про зобов‘язання приймати виборчу місію. Нагадую президентці ПАРЄ,...

Опубліковано Volodymyr Ariev Середа, 3 липня 2019 р.

Своїми думками щодо заяв Паск’є він поділився в соцмережі Facebook. "Нагадую президентці ПАРЄ, що Росія мала зобов’язання приймати аналогічну місію на позаторішніх виборах в Думу – і нічого, ніхто особливо на зобов’язанннях приймати місію ПАРЄ не наполягав", - зауважив політик.

Він також нагадав, що ПАРЄ пробачила Росії всі ці порушення разом із агресією проти України та повернула кремлівську делегацію до повноцінної участі в роботі організації. "Президентці ПАРЄ варто пам’ятати, що формалістській підхід до вирішення кризових ситуацій призводить лише до поглиблення криз. ПАРЄ не захотіла обмежувати права російських депутатів на участь у спостережних місіях? Україна не може уявити, як ті, хто голосували за анексію Криму, будуть спостерігати за демократичністю виборів у нас. "Лікарю, зцілися сам". Авіценна був мудрим чоловіком", - підсумував Ар’єв.

Відео Парубій відкликає запрошення для спостерігачів ПАРЄ на парламентські вибори

Усе через повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи. Голова Верховної Ради у своєму зверненні заявив, участь у виборах представників країни-агресора неприпустима. ПАРЄ ухвалила резолюцію, в якій повернула Росії право голосу в організації без виконання Кремлем будь-яких зобов’язань.  

Парубій відкликає запрошення для спостерігачів ПАРЄ на парламентські вибори

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи вночі проти 25 червня підтримала резолюцію, яка змінює санкційний механізм. У цьому ж документі запрошують Росію повернутися до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу. 118 делегатів проголосували за, 62 - проти, ще 10 утрималися. Перед цим ПАРЄ відхилила понад 200 поправок, які підготувала українська делегація задля блокування повернення російської делегації до цієї організації.

У ПАРЄ проголосували за зняття обмежень щодо делегації РФ, які були запроваджені у квітні 2014 року. Рішення про повернення до ПАРЄ дозволить Росії провести до асамблеї щонайменше чотирьох санкційних депутатів. Вони зможуть обійти обмеження, запроваджені проти них в ЄС через агресію Росії на сході України.

Наразі відомо, що Міністерство закордонних справ України відкликало посла з Ради Європи для консультацій. За словами очільника МЗС, рішення про повернення Росії було формально ухвалене ще до президентських виборів в Україні, а тому у цьому не варто звинувачувати чинного президента Володимира Зеленського або колишнього – Петра Порошенка. Крім того, українська делегація припиняє свою участь у літній сесії. Виняток - заперечування повноважень російської делегації. Рішення про повноваження і подальшу участь буде ухвалювати парламент.

26 червня Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію, згідно з якою відновила повноваження Російської Федерації в повному обсязі. За резолюцію без санкцій проти Росії віддали 116 голосів, 52 - проти, 15 - утрималися. У резолюції йдеться, що РФ порушила принципи Ради Європи, однак обмежилися лише п'ятьма вимогами.

Україна пропонувала розширити цей список новими порушенням у анексованому Криму і на окупованому Донбасі, але правки були відхилені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції