Ліки через інтернет, дистанції в магазинах і аптеках, заборона експорту спирту – нові рішення Кабміну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обмеження діятимуть на період карантину, а в окремих випадках – до кінця весни.

У рамках карантинних заходів задля недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19 Кабінет міністр ухвалив нові рішення – деякі обмежувальні, а деякі – навпаки.

Зокрема, усі заклади та установи, які продовжують діяльність у період обмежувальних заходів, мають встановити позначки соціальної дистанції. Таке рішення ухвалив уряд на позачерговому засіданні, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Власникам та керівництву закладів та установ разом із Нацполіцією слід забезпечити дотримання відвідувачами дистанції в 1,5 м.

Кабмін також ухвалив рішення до 1 червня заборонити експорт етилового спирту з території України. Пости контролю на виїздах з підприємств, які виробляють етиловий спирт, мають забезпечити контроль куди та кому відвантажується спирт.

Водночас уряд дозволив ліцензіатам на період карантину здійснювати торгівлю лікарськими засобами та супутніми товарами дистанційно. Також дозволяється організовувати та здійснювати доставку безпосередньо споживачам з дотриманням умов зберігання лікарських засобів, визначених виробником під час їхнього транспортування.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції