Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лише піар-акція. У ГПУ відповіли на повернення повідомлення про підозру Януковича у держзраді

У Луценка запевняють, що досудове розслідування триває. 

Заяви адвоката екс-президента Віктора Януковича про повернення повідомлення про підозру у держзраді немає нічого спільного із вимогами законодавства.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган.

Вона наголосила на тому, що Янукович є саме підозрюваним у справі про держзраду.

"Одним із адвокатів підозрюваного Януковича В.Ф. розповсюджено інформацію про те, що останній начебто не має статусу підозрюваного, та про повернення повідомлення про підозру Януковичу до Генпрокуратури України. Генеральна прокуратура України розцінює зазначену заяву та дії захисника підозрюваного Януковича В.Ф. лише як піар-акцію, так як вони не мають нічого спільного з вимогами кримінального процесуального законодавства", - вказала вона у повідомленні.

Вона нагадала, що повідомлення про підозру Януковичу надіслали на всі його відомі  адреси в Україні, його можливе місце проживання в РФ, до Ростовського суду та до  Генпрокуратури РФ  із запитом про надання міжнародної правової допомоги для вручення утікачу та проведення його допиту як підозрюваного.

Також Сарган написала, що під час відеоконференції Юрій Луценко оголосив роз'яснення суті підозри, а не її текст. 

"Таким чином, Янукович В.Ф. з 28.11.2016 є підозрюваним у зазначеному кримінальному провадженні. Досудове розслідування триває", - резюмувала прес-секретар Луценка.

Нагадаємо, 28 листопада Юрій Луценко у Святошинському райсуді Києва повідомив, що Віктору Януковичу оголошено підозру у державній зраді – зміст підозри оголошено усно, а саме повідомлення про підозру було розіслано на всі відомі адреси перебування екс-президента. У той же день після зачитування цієї підозри представники Військової прокуратури вручили його адвокату Ігорю Федоренко, присутньому в суді. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції