Лише верховенство сили. Порошенко заявив про незацікавленість РФ в досягненні миру на Донбасі

РФ не йде на компроміс, нарікає гарант. 

Розмова між лідерами "Нормандської четвірки" підтвердила небажання Росії досягнути миру на окупованому Донбасі. Таку думку під час виступу в Королівському інституті міжнародних відносин "Четем Хауз" у Лондоні висловив президент України Петро Порошенко.

За словами гаранта, перемовини були ще одним доказом того, що росіяни обіцяють, але не виконують домовленостей.

"У понеділок, коли ми з канцлером Меркель і президентом Олландом мали телефонну розмову з президентом Росії, я це відчув (відсутність зацікавленості Росії у досягненні миру – Ред.). Це було ще одне підтвердження того, що росіяни обіцяють, але нічого не роблять, і ми побачили: якщо ви хочете миру, ви можете його отримати, але лише на наших умовах. Ніяких компромісів, лише верховенство сили", - наводить УНІАН цитату Порошенка.

Нагадаємо,  у ніч проти 18 квітня президент України Петро Порошенко, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Франсуа Олланд і президент Росії Володимир Путін обговорили телефоном ситуацію на Донбасі. Це спілкування могло стати останнім у таком складі "нормандської четвірки", адже французький лідер не подав свою кандидатуру на вибори президента, перший тур яких відбудеться вже 23 квітня. 

Розмова стосувалася не лише припинення обстрілів. Обговорили і питання  полонених - можливість обміну "всіх на всіх".

ВідеоЛідери країн "нормандської четвірки" телефоном обговорили ситуацію в Україні

Залиште свій коментар