Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Литва безкоштовно передала Україні майже мільйон боєприпасів для стрілецької зброї

Вартість допомоги становить понад 250 тис. євро.

Міністерство оборони Литви передало Україні майже мільйон невикористаних боєприпасів, призначених для радянської стрілецької зброї - автоматів і кулеметів.

Літаки ВПС України забрали боєприпаси 11 червня, повідомляється на сайті литовського оборонного відомства.

Уряд Литви ухвалив рішення про безоплатну передачу боєприпасів на початку лютого. Їхня загальна вартість становить 255,5 тис. євро.

"Передача активів є послідовною і всеосяжною частиною підтримки Литвою України, зміцнення її обороноздатності і забезпечення незалежності, суверенітету та територіальної цілісності держави", - сказав міністр національної оборони Литви Раймундас Каробліс.

Також наголошується, що передані боєприпаси можуть використовуватись лише для забезпечення безпеки Міністерства оборони України та підпорядкованих йому установ, оборони країни, участі в регіональних і колективних угодах і діяльності відповідно до положень Статуту Організації Об'єднаних Націй.

Раніше повідомлялося, що у 2019 році уряд Литви виділить Україні близько 1 млн євро. Литовський уряд хоче спрямувати ці гроші на підтримку населених пунктів, постраждалих від російської збройної агресії. В першу чергу мова йде про школи, водопроводи, контрольно-пропускні пункти.

ВідеоЗеленський подякував президенту Литви за допомогу у лікуванні наших поранених бійців

До самого вечора вчора тривали двосторонні переговори Зеленського з керівниками іноземних делегацій на Банковій. Головна тема - протидія російській агресії та реформи. Україна і надалі може розраховувати на підтримку Сполучених Штатів - про це заявив Рік Перрі.  

Зеленський подякував президенту Литви за допомогу у лікуванні наших поранених бійців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції