Литва обурилася через визнання Apple анексованого Криму "російським"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава МЗС нагадав Apple про війну, в якій гинуть люди.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс висловив обурення через позначення анексованого Криму як території РФ у додатках Apple.

Про це міністр написав на своїй сторінці у Twitter.

Лінкавічюс нагадав американській компанії, що Крим є анексованою РФ територією, а на Донбасі триває війна.

"Ми приєднуємося до вираження розчарування тим, що Apple вважає Крим територією Росії. Ми закликаємо Apple змінити цю необізнану точку зору, так як статус-кво не змінився в Криму: він все ще окупований Росією, це земля України, в цій війні все ще гинуть люди", - написав міністр.

Раніше у РФ повідомили, компанія Apple нібито визнала окуповані РФ українські Крим і Севастополь російськими. У програмі "Карти" на пристроях компанії окупований Крим позначається як російська територія.

"Світова політика - не ваша сильна сторона" - міністр закордонних справ України відповів компанії Apple. Вадим Пристайко закликав представників компанії уявити, як би вони почувалися, коли їхні технології вкрав би їхній найлютіший ворог.

Зауважимо, раніше схожа ситуація була з компанією Google. Так, після зустрічі Піскарьова з директором з роботи з органами держвлади Google Russia Мариною Жуніч окупований український Крим став позначатися територією Росії. Проте йдеться лише про зміни для російських користувачів. В українській версії півострів позначений територією України, а у версії для стаціонарних комп’ютерів взагалі не вказується приналежність до країни.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції