Льовочкін назвав матеріал про його французьку віллу спекуляцією

Скандальний політик заявив про користь РосУкрЕнерго. 

Екс-глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін переконаний, що будь-які звинувачення щодо його незадекларованого майна – спекуляція.

Про це скандальний український політик заявив в інтерв'ю для видання "Фокус".

Льовочкін пояснив скандальне розслідування Сергія Лещенка щодо його незадекларованого  майна у французькому муніципалітеті Сен Жан Кап Ферра складним терміном "спекуляція принципом пов'язаності абсолютно різних тем за ознакою номінальних директорів".

"Пояснюю: у багатьох офшорних юрисдикціях, і зокрема, на Кіпрі, існує інститут номінальних директорів. Юридичні та адвокатські компанії, що діють в інтересах клієнта при створенні компанії, залучають для цього людей, професія яких - бути директором, підписувати формальні документи, пов'язані з різною звітністю.

Функція директора чисто номінальна. Посадових осіб таких компаній так і називають - номінальними директорами. Один директор може працювати зі ста і більше клієнтами та компаніями, які ніяк не пов'язані між собою", - пояснив екс-глава АП.

Льовочкін переконаний, що українці йдуть в інші юрисдикції через нестабільність бізнесу в Україні та неефективність законодавства, яке потребує реформ.

"В Україні можна прокинутися і дізнатися, що твій бізнес за рішенням суду вже не твій, а ти - жертва рейдерської атаки. В Україні поки немає ефективного антирейдерського законодавства, справедливої судової системи, механізмів захисту прав власності. Для виправлення цієї ситуації необхідні реформи", - переконаний одіозний політик.

Однак, на пряме запитання, чи є французька вілла його власністю, Льовочкін не дав чіткої відповіді, заявивши лише, що його "особисті активи задекларовані усі без винятку".

Втім, Льовочкін упевнено спростував будь-який зв'язок із РосУкрЕнерго.

"Я вже неодноразово говорив, що в РосУкрЕнерго не брав участі. Хоча, до речі, не вважаю цю компанію проблемою для України. Її бізнес був у тому, що купувався дешевий туркменський газ, транспортувався через територію Росії та дешево продавався в Україні", - пояснив він.

Однак, попри різкі звинувачення Лещенка у спекуляції, Льовочкін пояснив, що не збирається судитися із нардепом.

Депутат показав фото маєтку Льовочкіна за 40 мільйонів євро

Нагадаємо, що народний депутат від БПП Сергій Лещенко опублікував розслідування щодо шикарного маєтку екс-глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна у французькому муніципалітеті Сен Жан Кап Ферра. Перші фото маєтку Льовочкіна минулого року опублікувала донька "правої руки" утікача Віктора Януковича. На світлину потрапила родина екс-глави АП, характерний паркан та ліхтарі. Про те, в якому районі розташований маєток поговорювали політики та бізнесмени. Згодом неназвані джерела Лещенка звузили фокус пошуків  дачі Львочкіна у Сен Жан Кап Ферра та назвали конкретну частину мису. Вартість нерухомості оцінюється у 40 мільйонів євро.

Працівниця місцевої мерії розповіла нардепу, що  Льовочкіну належить одразу п'ять земельних ділянок, об'єднаних однією територією та поштовою адресою. Оформлена нерухомість з 2005 року на данську компанію Glorietta Investments I APS. У 2014 вказану компанію перейменували на Glorietta Investments I APS.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: