Льовочкін "збивав" з українських олігархів мільйони доларів для Манафорта - журналіст

Льовочкін "збивав" з українських олігархів мільйони доларів для Манафорта - журналіст

Фото: УНІАН

Частину грошей він залишав собі, стверджує Франк Фоер.

Колишній очільник адміністрації президента, заступник фракції "Опозиційний блок" Сергій Льовочкін просив в олігархів гроші для політтехнолога та екс-радника Януковича Пола Манафорта.

Про це в інтерв'ю Громадському розповів журналіст Франк Фоер, автор розслідування про Манафорта, опублікованого у The Atlantic.

Колишній політтехнолог Януковича Пол Манафорт вирішив позиватися проти прокурора

Колишній політтехнолог Януковича Пол Манафорт вирішив позиватися проти прокурора

"Манафорт міг звернутися до Сергія Льовочкіна, а той — до Януковича, й сказати: Манафорт хоче 10 мільйонів доларів. Янукович відповідав: гаразд, то дай йому ці 10 мільйонів. Тоді Льовочкін звертався до низки українських олігархів і казав: ти маєш дати мільйон доларів", - розповів Фоер.

Журналіст запевняє, що частину з тих грошей Льовочкін залишав собі, "тобто маржу за те, що збирав ці гроші від імені Манафорта".

Фоер зазначив, що коли Манафорт працював на Януковича, він відмовився від усіх своїх інших клієнтів. "У світі не було іншого місця, де він міг би отримати такий гонорар", - зазначив журналіст.

Громадське звернулося до Сергія Льовочкіна з проханням прокоментувати озвучену Фоером інформацію, але на момент публікації інтерв'ю не отримало відповіді.

Нагадаємо, у журналістському розслідування Франка Фоера йдеться про те, що екс-очільник президентської кампанії Дональда Трампа, політтехнолог та колишній радник позбавленого звання президента України Віктора Януковича Пол Манафорт мав у кожному українському міністерстві своїх людей. Манафорт мав із Януковичем дуже близькі стосунки. Вони часто грали в теніс, відвідували лазню й навіть плавали голяка разом. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація