Ложкін відхрестився від зустрічі з Коломойським

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Екс-глава АП стверджує, що розмов з бізнесменом не мав.

Колишній глава Адміністрації президента Борис Ложкін відреагував на інтерв’ю бізнесмена Ігоря Коломойського, в якому він говорив, зокрема, і про їхню зустріч.  

Коломойський розповів, що президент України Петро Порошенко відправляв Ложкіна до Ізраїлю із вибаченнями за помилкову націоналізацію "ПриватБанку". Він додав, що екс-глава АП був в Ізраїлі протягом двух тижнів. Ложкін, натомісь, каже, що ніякої зустрічі під час його останнього приїзду в цю країну не було. 

"З цікавістю прочитав інтерв'ю з Ігорем Коломойським. Для тих, кому це важливо, повідомляю: я - президент Єврейської конфедерації України і в Ізраїлі буваю часто. Останній раз провів там 3 дні, а не два тижні, з Коломойським не зустрічався і не розмовляв", - йдеться у його повідомленні.

С интересом прочел интервью с Игорем Коломойским. Для тех, кому это важно, сообщаю: я - президент Еврейской конфедерации...

Опубліковано Борисом Ложкиним Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 18 квітня  Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. На думку судді, рішення не просто суперечить чинному на той момент законодавству, але й були порушені норми Конституції України і міжнародні стандарти. Таким чином акціонери не могли "мирно володіти належним їм майном".

Справа надійшла до Окружного адмінсуду Києва ще в червні 2017 року.  Кількарічний розгляд позову в суді пояснили загальним навантаженням на суддів з розгляду адміністративних справ та необхідністю дослідження значної кількості доказів у справі.  

ВідеоСуд визнав націоналізацію "Приватбанку" незаконною

Таке рішення ухвалив окружний адміністративний суд Києва. Таким чином судді задовольнили позов бізнесмена Ігоря Коломойського. На їхню думку, процедура виведення "Приватбанку" з ринку відбулася з порушеннями. У НБУ з таким рішенням не погоджуються і вже заявили, що готують оскарження.  

Суд визнав націоналізацію "Приватбанку" незаконною

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції