Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ложкіну пропонують посаду першого віце-прем'єра та крісло Абромавичуса  - ЗМІ

Питання призначення глави АП обговорювалося напередодні ввечері.

Главу Адміністрації президента Бориса Ложкіна можуть призначити першим віце-прем'єром з реформ і економіці. Не виключно, що він буде поєднувати посаду міністра економіки.

Про це пише "Українська правда" з посиланням на три незалежних один від одного джерела в оточенні.

За інформацією співрозмовників видання, питання призначення Ложкіна обговорювалося напередодні ввечері в АП. При цьому, зазначається, що поєднання віце-прем'єрства з посадою міністра економіки можливо лише після прийняття відставки Айвараса Абромавичуса.

У свою чергу прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, за словами співрозмовників, згоден на нове призначення Ложкіна, але за умови, що на рішення Кабміна не намагатимуться впливати нардеп Ігор Кононенко і нинішній заступник голови АП Віталій Ковальчук.

3 лютого глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду. Зокрема, він звинуватив першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади в держкомпаніях і на крісло заступника міністра. Документів із доказами злочинних дій провладного депутата, каже міністр, вистачає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції