Лозовой закликав Луценка вклонитися мощам, які задекларував нардеп

Експертиза показала їхню мінімальну вартість - 121 тисяча гривень.

Народний депутат з фракції "Радикальна партія" Андрій Лозовой просить регламентний комітет Верховної Ради підтримати подання ГПУ про зняття з нього недоторканності.

Про це він заявив під час засідання комітету, передає Українська правда.

"Це подання – це макулатура. Генеральна прокуратура хоче просто дискредитувати нашу політичну партію. Але я прошу підтримати це подання. Я нічого не боюся", - заявив Лозовой.

Під час представлення подання генпрокурор Юрій Луценко наголосив, що нардеп-радикал не отримував жодних доходів, крім зарплати в період 2007-2015 років. Також ГПУ не знайшла даних про спадщину нерухомого майна Лозового.

"Щодо мощей, ми не знаємо, скільки точно вони коштують. Але експертиза показала мінімальну вартість 121 тисячу гривень", - сказав Луценко.

На що розлючений Лозовой відповів: "Це святотатство говорити про оцінки святих речей. Я закликаю вас вклонитися цим мощам і покаятися".

ВідеоРегламентний комітет ВР розгляне подання прокуратури проти радикала Лозового

Лозового підозрюють в ухилянні від сплати податків на майже два мільйони гривень. За версією ГПУ, статки нардепа за 2015 рік значно перевищують його офіційний дохід і податку з них Лозовой не заплатив. Згідно з декларацією парламентаря за 2015 рік, в нього є колекції вин, картин, ікон, холодної зброї кілька годинників, меблі ХІХ століття, а також хрест-енколпіон зі Святими мощами 13 століття.

Залиште свій коментар